FacebookTwitterVKontakteYouTubeПодписаться на RSS
/Files/images/Метлдична сторінка jpg.jpg

2018-2019 н.р.

Виходячи з аналізу освітньо - виховної і методичної роботи у 2017/2018 навчальному році, ураховуючи актуальну суспільно-політичну, соціальноекономічну, екологічну ситуацію в країні, досягнення й перспективи розвитку педагогічний колектив пріоритетними напрямами освітньої діяльності вважає збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, в тому числі, з особливими потребами, поглиблення роботи з питань національно – правового виховання, забезпечення умов для формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з дорослими та однолітками та визначає основні завдання на 2018-2019 навчальний рік:
1. Забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей, у тому числі з особливими освітніми потребами, їх адаптації до змінених умов життя та успішного входження у соціальне середовище шляхом впровадження у практику уже розроблених і рекомендованих педагогічних новацій;
2. Активізувати роботу з питань формування комунікативної компетенції дошкільників шляхом використання методів інтерактивної взаємодії;
3. Продовжувати розвивати духовний потенціал особистості дитини дошкільного віку шляхом національно-патріотичного виховання.
4. Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах завдань освітньої реформи «Нова українська школа» щодо гармонійного розвитку особистості дитини.

2017-2018н.р.

У 2017/2018 н.р. педагогічний колектив закладу буде продовжувати працювати над єдиною науково-методичною темою ««Підвищення ефективності та якості дошкільної освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».
Відповідно до запитів батьків та державних вимог, педагогічний колектив приватного дошкільного навчального закладу ставить перед собою на 2017/2018 навчальний рік такі пріоритетні завдання:
1. Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників як важливий чинник соціалізації особистості.
2. Виховання національно-патріотичних почуттів через різні складові освітнього процесу.
Колектив ХП ДНЗ «Мармеландія» працює за фізкультурно-оздоровчим пріоритетним напрямом роботи. Реалізується цей напрям через впровадження парціальної програми "Про себе треба знати, про себе треба дбати", програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років, авт. Лохвицька Л.В. та її інтеграцію у зміст навчально-виховного процесу.
Кол-во просмотров: 800

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.